Zdravím Vás přátelé,

pravděpodobně Vás zajímá, proč se zaregistrovat a jaké  výhody Vám to přinese?
Napadlo Vás někdy, že by jste si chtěli psát svůj blog o counter-strike a nebo si udělat o counter-strike web ale říkali jste si, že by jste neměli tolik času a nebo jste se báli, že nebudete mít návštěvnost a vaše snaha přijde na zmar?

 

 

Právě pro Vás jsem připravil možnost psát si vlastní články týkající se  counter-strike 1.6.
Psání článků je opravdu jednoduchá záležitost a zvládne jí úplně každý z Vás.
Napsal jsem pro Vás také malý návod aby jste se mohli podívat a seznámit se s možnostmi, které Vám k takovému vytvoření vlastního článku pomohou.
Každý článek bude také obsahovat hlasovací systém díky kterému Vám čtenáři mohou dát najevo svou přízeň.
U každého článku bude automaticky zveřejněno jméno autora článku a budete mít možnost si článek kdykoliv v budoucnu upravovat.

Vámi psané články budou publikovány v rubrice články uživatelů, kterou jsem pro Vás připravil.

 

Co tedy z toho pro Vás plyne?

Vy, když napíšete článek, tak tím pomůžete rozvoji blogu a já Vám zase za to na oplátku poskytnu prostor, kde můžete své články publikovat.
Zaručím Vám velkou návštěvnost a pokud se Vaše články budou líbit ostatním, tak možnost, že Vámi napsaný článek zařadím do nějaké jiné rubriky či sekce.

 

Pokud se registrujete, tak další výhodou pro Vás je, že nemusíte vyplňovat formulář, vždy když chcete okomentovat nějaký článek a samozřejmostí je, že Vaše registrované jméno nebude moc nikdo zneužít k Vašemu pošpinění.
Jednoduše se mu zobrazí zpráva, že nemůže okomentovat příspěvek pod jménem, které je registrované.

Další výhodou pro Vás je možnost si ke svému profilu přidat vlastní avatar, který bude zobrazován na pravé straně u všech Vašich komentářů.

12.05.2011 – Přidána možnost psaní soukromých zpráv mezi registrovanými uživateli.

 

Registrace je pro každého zdarma a není vyloučené, že přijdou postupem času další výhody a vylepšení pro registrované uživatele.