čekal jsem, že někoho z Vás bude zajímat, kdo to tu vůbec píše.
Rád se Vám představím.

Jmenuji se Aleš, je mi 30 let a pocházím z Prahy.
Ve hře Counter-strike 1.6 používám nick Armitage a nebo Terminator-skynet.

Hře Counter-strike 1.6 se věnuji okolo 8mi let. Možná ještě déle.
Zažil jsem dobu, kdy ještě CS scéna byla plná dobrých hráčů a mělo to všecko trochu jinou úroveň.

Mezi mé další oblíbené hry patří Resident Evil games, Diablo I a Diablo II, StarCraft, Red Alert II, Grand Theft Auto IV, MechCommander II, Quake III Arena, Unreal Tournament, Dragon Age: Prameny a to je asi tak všecko.

Mezi mé záliby patří hlavně hudba. Poslouchám téměř od všeho něco. Nejraději mám ale EuroDance a něco z rocku a metalu, jako třeba Within Temptation, Sabaton, Marilyn Manson, Linkin Park atd.

Dále rád sleduji filmy ale jsem docela kritický, protože většinou nevěřícně kroutím hlavou nad tím co se dá vyplodit. Mé oblíbené filmy jsou Once Upon a Time in the West, Resident Evil, Terminátor, Bourne Trilogy, The Wrestler, The notebook, Armageddon, Cool As Ice, Philadelphia, Grown Ups, The silence of the lambs, Shindler´s list.
Mám také moc rád old school horrory protože dávám přednost lekačkám a ne hektolitrům krve jako je to dnes.

Měl jsem dva hafany. Aljašského malamuta a potom Belgického ovčáka tervuerena. Dalšího by jsem chtěl rottweilera ale chci ještě chvíli počkat.

Rád by jsem Vám na závěr popřál mnoho úspěchů v životě a doufám, že se vám na mém blogu bude líbit a rádi se sem budete vracet.