Terrorist – Zbyl jsem poslední

V tomto článku by jsem rád popsal, jak bychom si měli počínat, když jsme poslední na živu za stranu Terrorist.

O co se pokusit:
pokud jsme poslední kdo přežil, tak bychom se měli snažit dostat na jedno z bombovišť a položit bombu a pokud nemáme bombu, tak jí nějakým způsobem získat a nebo zabít nepřátelé.

Neměli by jsme zbytečně riskovat:
Rád by jsem opět poukázal na to, že hrajeme za tým a tak pokud nemusíme, tak nebudeme poměřovat síly a zbytečně riskovat. Důležitá jsou vyhraná kola a ne to, kolik máme fragů. Pokud budeme dobře rozmýšlet a nebudeme podnikat unáhlené akce, tak máme šanci na úspěch.
Samozřejmě pokud nám to čas dovoluje.

Stíhám to vůbec?:
Měli by jsme tedy vědět přibližně, kolik nám zabere času doběhnout nebo dojít na nějaké místo, z místa kde se právě nacházíme.

čichám člověčinu:
Potom také myslet na to, jestli tam budeme očekávat možného nepřítele a nebo jsme si jisti, že bomboviště bude prázdné.

Co když se nedá nic dělat:
Pokud nám situace nedovoluje a nebo je moc riskantní na úspěch, tak bychom se měli snažit ukořistit nějakou zbraň a utéct do bezpečí a přežit. Pokud zbraň máme, tak se snažit přežít a zachránit se do dalšího kola ať nemusíme utrácet tolik peněz a máme na výbavu. Zde je to jiné než za CT stranu, když přežijeme kolo a nepoložíme bombu, tak nedostaneme vůbec nic a je to prostě hloupost sejvovat (zachraňovat) pistoli.

Já jí položím:
Pokud se dostaneme na bomboviště, tak by jsme měli položit bombu na takové místo, odkud se nám bude dobře krýt a pokud možno na takové místo, které nebude hned napovídat, kde asi tak můžeme být schovaní, protože z jiného místa by jsme jí těžko mohli uhlídat.
Pokud tedy situace dovoluje, tak bychom se nad tímto měli zamyslet a po položení se schovat tak, abychom měli bombu dobře na dostřel.

Jak obelstít nepřítele:
Pokud víme, že jsme jeden na jednoho, tak můžeme použít takové fejkovaní (snažit se zmást nepřítele), jako jsem to popisoval za counter-terrorist stranu. Schováme se někde poblíž abychom nebyly vidět a když uslyšíme zvuk defuse (zneškodňování bomby), tak jen zadupeme ale neukážeme se.
Nemůžeme si být jisti tím, jestli soupeř skutečně bombu zneškodňuje a nebo také fejkuje a čeká odkud vylezeme.
Každopádně tím docílíme toho, že pokud čeká, tak se nedočká a pokud opravdu zneškodňuje, tak přestane a vezme si do ruky zbraň.

Jsme ve výhodě:
My máme výhodu v tom, že bomba netiká tak dlouho a tak protivník nemá tolik času.
Ze svých zkušenosti mohu říci, že většinou každý CT fejkne a čeká, pokud má na to čas.
Když nás začne nahánět, tak je nejlepší ustupovat do bezpečí alespoň na takovou dobu, aby nestihl bombu zneškodnit.
Pokud nás zabije a pak nestihne bombu zneškodnit, tak máme také vyhráno.  Možností je zase více a záleží jen na našich zkušenostech, tréningu a rozmýšlení.

 

 

Vrátit se zpět do: Jak si počínat

Komentáře: 469 “Terrorist – Zbyl jsem poslední”

Přidat komentář

pole označená (*) jsou povinná.

Facebook
Vyhledávání
PřihlášeníNejnovější komentáře
Kalendář
Březen 2021
P Ú S Č P S N
« Čvc    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Čt - 4. března 2021

Přihlásit se
Copyright ©2021 Webperfection.net. All Rights Reserved.