Prostřelování, děrování (Wallbangs) v CS

Pokud se naučíme prostřelovat v mapách, tak máme velikou výhodu.

Lucker:
Můžeme použít prostřelování jen tak na náhodu. To znamená, že střílíme na místo, kde předpokládáme, že když tam nepřítel projde, tak to koupí. To se používá hodně při hlídání bomboviště. Pokud třeba teroristé někam poběží ( rushunou ), tak většinou některé z nich zraníme ne-li zabijeme, pokud víme kam střílet.

Je tam někdo?:
Potom se používá prostřelování náhodné při pohybu. To všem hodně doporučuji. Časem si osvojíte, kde jsou v mapách hodně používané kempy a tak je dobré zkoušet různé průstřely. Samozřejmě dovoluje-li nám to situace. Docílíme tím toho, že když se do někoho trefíme, tak buď vyběhne, nebo uslyšíte zásah a doděláte ho a nebo ho rovnou zabijete, když ho trefíte dobře.

Slyším a střílím:
Prostřelování stejně tak dobře poslouží při obraně, kdy jsme schovaní a řídíme se podle sluchu. Pokud dokážeme podle sluchu odhadnout pozici nepřítele přes nějakou překážku, můžeme ho rovnou nasolit. V counter strike ač si to málo kdo uvědomuje, tak sluch je strašně důležitý. Sice si potom na většině serverů vysloužíte BAN za Wallhack ale s tím nic nenaděláte.

Kdo neumí, ten čumí:
Při zápasech se prostřelování vyplatí rozhodne umět. Hlavně na mapě de_nuke. Při prostřelování je také nutné vědět s jakou zbraní se dá prostřelovat a s jakou ne, protože každá zbraň je jinak silná a některé nejsou tak silné aby něco prostřelily.

Jak si natrénovat průstřely:
Těžko vám tu můžu popsat co jak se dá kde prostřelovat a s čím ale mohu vám doporučit následující:
- Nastudujte si jednotlivé zbraně ať víte se kterou můžete prostřelovat. U všech jsem udělal krátký popis důležitých vlastností. 
- Stáhněte si tyto WH mapy ( nemusíte se bát, není to nic nedovoleného ) a tam si pečlivě nastudujte kde se co dá prostřelovat.
Uvidíte, že až se vám povede pár dobrých průstřelů, že jste se naučily hodně užitečnou věc.

Pokračovat na: Sniperské umění v CS

 

Vrátit se zpět do: Rady, tipy a triky o zbraních v CS

Přidat komentář

pole označená (*) jsou povinná.

Facebook
Vyhledávání
PřihlášeníNejnovější komentáře
Kalendář
Srpen 2017
P Ú S Č P S N
« Říj    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Po - 21. srpna 2017

Přihlásit se
Copyright ©2017 Webperfection.net. All Rights Reserved.