Názvy míst v Counter strike mapách

Připravil jsem pro Vás popis názvů v mapách, aby jste věděli, jak se čemu kde říká.

Proč je to dobré?
Představte si, že na Vás běží nepřátelé a vy si potřebujete zavolat o pomoc lidi z týmu a nebo potřebujete určit nějaké místo na mapě.

Čím dřív sdělíte svou potřebu, tak tím lépe.
Proto má každá mapa názvy pro určitá místa. Názvy jsou záměrně stručné aby netrvalo sdělení pozice dlouho, protože když se rozjede nějaká akce, tak není čas na to vysvětlovat že někdo běží tam z té strany jak je CT spawn, jak se jde na schody a podobně. To než by jste vysvětlily někomu, tak buď dřív umřete a nebo než se vypovídáte, tak uteče půl kola a hlavně ostatní potřebují také slyšet. Komunikace tedy není určena k tomu aby si tam hráči povídali jako na Skype.

Názvy by jste tedy měli znát z paměti.
Je dobré se je učit po jednotlivých mapách a klidně i když budete někde na public serveru, kde se nekomunikuje, tak si můžete názvy říkat v duchu. Není dobré aby jste se snažily do sebe nacpat názvy hned všech map. Jinak se Vám to bude nejspíš plést, budete nad tím dlouho rozmýšlet než se v duchu ujistíte, že si ono místo neplete s jiným v jiné mapě a podobně. Určitě tomu dejte čas a neházejte hned flintu do žita. Každý se to jednou učil a ze začátku tápal v paměti a nebo se pletl.

( Názvy v mapách, které jsem připravil se mohou lišit od názvů jaké znáte nebo slyšíte. Po pravdě jsem slyšel za svou hráčskou éru hodně názvů. Držel jsem se ale toho jak je znám já a většina lidí jak je používá a i když se setkáte s jinými názvy, tak si budou hodně podobná a pokud budete znát tyto, tak Vám hned dojde o čem se mluví ).

 

Názvy v de_dust2
Tady si projdeme různá místa v mapě de_dust2 a jejich názvy, abychom věděli o čem je ve hře řeč.

Názvy v de_inferno
Zde si zase projdeme názvy v mapě de_inferno a jejich jména, jak se čemu v infernu říká.

Názvy v de_nuke
Nyní si můžeme projít jména v mapě de_nuke.

Názvy v de_train
Teď si zase můžeme projít popis mapy de_train.

Názvy v de_cpl_mill
Pokud máme znát názvy, tak by neměla chybět ani znalost toho, jak se čemu říká v de_cpl_mill.

Názvy v de_tuscan
Na konec se podívejme na popisky mapy de_tuscan.

Komentáře: 4 692 “Názvy míst v Counter strike mapách”