cs-blog.webperfection.net - Fórum
Listopad 23, 2017, 04:08:05 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: jump  (Přečteno 75288 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
decoN
Nováček
*

Zobrazit profil Email
« kdy: Říjen 01, 2011, 03:57:25 »

neviete ako sa vola jump..vecsina pouziva pri hre ale neni to Bhop ani begrip .. mozno ze drop jump ale neviem , a potm sa to chcem naucit popripade nejaky tut by sa hodil dik Úsměv ... pls poradte
Zaznamenáno
decoN
Nováček
*

Zobrazit profil Email
« Odpověď #1 kdy: Říjen 01, 2011, 08:30:42 »

http://www.youtube.com/watch?v=T9rqOodqso0
tu je video na nom je ten jump... 1:19 do 1:23
Zaznamenáno
Armitage
Administrátor
Nováček

Zobrazit profil Email
« Odpověď #2 kdy: Říjen 02, 2011, 07:42:33 »

Ahoj,

no koukal jsem na to a mě to přijde jako takový rádoby bunny hop....v podstatě dělá to samé jako při bunny hopu, že točí myší na stranu a zároveň mačká úkrok ale pokud nevychytáš dobře skok, tak ti to nezrychlí tak jako při bunny hopu ale jen takhle skáčeš....alespoň mě to tak příijde. Jinak ti neporadím....
Zaznamenáno
decoN
Nováček
*

Zobrazit profil Email
« Odpověď #3 kdy: Říjen 02, 2011, 09:32:07 »

dik aj zato,mne to tiez nejak tak pripadalo este som si myzlel ze dotoho Bhopu dava duck Úsměv ,ale necham to uz ta ....ty aký jump používaš počas hry? chcem sa nieco naucit lebo iba beham a Bhopujem (aspon to viem Úsměv, a ja nechcem kolečkovať Úsměv ... ked pozeram na serveroch tak skacu ani neviem co taky divny begrip mozno aj duck jump Úsměv 
Zaznamenáno
Armitage
Administrátor
Nováček

Zobrazit profil Email
« Odpověď #4 kdy: Leden 27, 2012, 03:27:59 »

dik aj zato,mne to tiez nejak tak pripadalo este som si myzlel ze dotoho Bhopu dava duck Úsměv ,ale necham to uz ta ....ty aký jump používaš počas hry? chcem sa nieco naucit lebo iba beham a Bhopujem (aspon to viem Úsměv, a ja nechcem kolečkovať Úsměv ... ked pozeram na serveroch tak skacu ani neviem co taky divny begrip mozno aj duck jump Úsměv 

Ahoj,
no koleckovani je hlavne zakazane....a co ja jsem pouzival?Úsměv Tak ja jsem spis takova stara skola, tak, ze ja na nejaky Bhopy nebo Bgripy kaslu:-)))
Podle me, je lepsi nekomu trefit poradnou sisku nez nekde skakat jako blazen:-D ale obcas delam a to manualne, ze stridam skok se skrcenim ale nevim jak to nazvat, protoze to nepouzivam pri pohybu ale jen v pripade, ze nekde hlidam a chci treba jen tak nakouknout a zkontrolovat situaci, tak ze to je tak dvakrat - trikrat posobe:) Jinak chodim normalne....no a jestli se chces neco naucit, tak jestli mohu poradit, tak je lepsi se nejdrive naucit zakladni veci jako strilet, umet si poradit a tak. Dostat se na nejakou lepsi hracskou uroven a potom az se treba zabyvat nejakyma "paradickama". Jedine tak co se podle me da pouzit pro bezne hrani co je tak nejak nekdy potrebne a nebo hodne pouzitelne, tak je v de_nuke skok na skalu:)
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.14 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!