Archív pro kategorii - ‘Terrorist taktiky’

Taktiky jsou v Counter-Strike důležité

Ahoj přátelé,

začal jsem psát seriál taktik. Myslím, že taková věc se hodí každému týmu a ne každý je tak dobrý, aby dokázal udělat nějakou taktiku. Nebo na to zkrátka nemá čas a přesto by chtěl svému týmu něco dát. Není jistě tajemstvím, že pokud chce být tým dobrý, tak by měl mít nějaké taktiky, aby hra byla způsobilá.
Některé slabší taktiky nejsou tak silné ale rozhodně je to lepší, než když se tým nekontrolovatelně rozeběhne po mapě.

Taktiky, které zde budou publikovány, tak budou jak pro slabé týmy, které začínají a hledají něco lehkého na začátek, tak i taktiky složitější, pro týmy, které už mají nějaké zkušenosti a jsou sehraní.

Taktiky budou v textovém formátu s možností si je vytisknout pomocí ikonky, která se nachází v pravém rohu článku a také u každé taktiky bude krátké orientační video v HD kvalitě.

Mým cílem je, aby si zde mohli najít taktiku všichni a ne jen určitá skupina hráčů.

Pokud budete někdo mít nějakou dobrou taktiku a chtěli by jste se o ní podělit, tak mi jí pošlete na email, který naleznete v kontaktech na mém blogu, spolu s Vaším jménem, které v článku u taktiky použiji.

Přeji Vám všem mnoho úspěchů a bylo by skvělé, kdyby jste vždy napsali komentář k taktice, jak se Vám v praxi osvědčila. Jistě to mnoha lidem pomůže ve výběru.

Vysazovací do kina s krytím středu

V této taktice se bude jednat o položení bomby na bomboviště A v mapě de_inferno, za pomoci klasického vysazení do okna a krytí středu. Při dobrém secvičení je tato taktika středně rychlá a využívá momentu překvapení.

Continue reading “Vysazovací do kina s krytím středu” »

Facebook
Vyhledávání
PřihlášeníNejnovější komentáře
Kalendář
Září 2020
P Ú S Č P S N
« Čvc    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Po - 21. září 2020
  • Zítra bude mít svátek:
    Darina

Přihlásit se
Copyright ©2020 Webperfection.net. All Rights Reserved.