tao končí v ICSC 8, nebo ne?

Datum: 07-07-2011

Vypadá to, že odpádání týmů z Intel Challenge Super Cup 8 se jen tak nezastaví. Další tým, který oznámil, že v ICSC 8 končí byli ruští tao. Ovšem záhy oznámili, že se finále zúčastní.

Intel Challenge Super Cup 8

Ještě včera to vypadalo, že tao opravdu v ICSC 8 skončí. Boris “watti” Litvyakov k tomu řekl:

“Během turnaje jsme měli sponzora, který přislíbil financování naší případné účasti ve finále ICSC 8, navíc tao sponzoroval již na některých ruských turnajích.

Po skočení základní kola jsme od něj dostali potvrzení, že nám uhradí veškeré náklady, které s cestou na finále ICSC 8 vzniknou. Ale v noci na středu jsme se od něj dozvěděli, že nás sponzorovat nebude. Je nám líto, že končíme takhle a omlouváme se organizátorům ICSC 8.”

 

Ve skutečnosti se najdou dobří lidé všude, dokonce i v Counter Striku a našel se tým, který přislíbil finanční podporu – Virtus.pro, ovšem ne celému týmu, ale jen některým členům.

Odchod sponzora mimo jiné způsobil rozklad tao, kdy tři hráči  - Nikolay “MNR”Kirpichev, Sergey “hally” Shavaev a Dennis “seized” Kostin – založili nový tým pod názvem fbgaming.

Nyní mají tao pro ICSC 8 pouze dva členy, třetí do party byl přizván zakladatel need2lead Kirill “delm1k” Balachevcev. Společně s fbgaming odletí do Kyjeva jakožto náhrada za  Nikolaye “MNR”Kirpicheva.

Podle oficiálního vyjádření, Virtus.pro uhradí náklady spojené s dopravou a ubytováním těmto třem hráčům a zároveň dodají dva hráče, aby fbgaming mohli hrát finále ICSC 8.

Z Virtus.pro tao doplní Anton “Sneg” Cherepennikov a Alexey “LeX” Kolesnikov, který bude zároveň týmovým manažerem.  Společně s hráči fbgaming odehrají finále ve skupině A.

Sestava  fbgaming pro ICSC 8:

  • Rusko Sergey “hally” Shavaev
    Rusko Denis “seized” Kostin
    Rusko Kirill “delm1k” Balachevcev
    Rusko Anton “Sneg” Cherepennikov
    Rusko Alexey “LeX” Kolesnikov

zdroj: hltv.org

1 komentář “tao končí v ICSC 8, nebo ne?”

Přidat komentář

pole označená (*) jsou povinná.

Facebook
Vyhledávání
PřihlášeníNejnovější komentáře
Kalendář
Listopad 2017
P Ú S Č P S N
« Říj    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Čt - 23. listopadu 2017

Přihlásit se
Copyright ©2017 Webperfection.net. All Rights Reserved.