tao končí v ICSC 8, nebo ne?

Datum: 07-07-2011

Vypadá to, že odpádání týmů z Intel Challenge Super Cup 8 se jen tak nezastaví. Další tým, který oznámil, že v ICSC 8 končí byli ruští tao. Ovšem záhy oznámili, že se finále zúčastní.

Intel Challenge Super Cup 8

Ještě včera to vypadalo, že tao opravdu v ICSC 8 skončí. Boris “watti” Litvyakov k tomu řekl:

“Během turnaje jsme měli sponzora, který přislíbil financování naší případné účasti ve finále ICSC 8, navíc tao sponzoroval již na některých ruských turnajích.

Po skočení základní kola jsme od něj dostali potvrzení, že nám uhradí veškeré náklady, které s cestou na finále ICSC 8 vzniknou. Ale v noci na středu jsme se od něj dozvěděli, že nás sponzorovat nebude. Je nám líto, že končíme takhle a omlouváme se organizátorům ICSC 8.”

 

Ve skutečnosti se najdou dobří lidé všude, dokonce i v Counter Striku a našel se tým, který přislíbil finanční podporu – Virtus.pro, ovšem ne celému týmu, ale jen některým členům.

Odchod sponzora mimo jiné způsobil rozklad tao, kdy tři hráči  - Nikolay “MNR”Kirpichev, Sergey “hally” Shavaev a Dennis “seized” Kostin – založili nový tým pod názvem fbgaming.

Nyní mají tao pro ICSC 8 pouze dva členy, třetí do party byl přizván zakladatel need2lead Kirill “delm1k” Balachevcev. Společně s fbgaming odletí do Kyjeva jakožto náhrada za  Nikolaye “MNR”Kirpicheva.

Podle oficiálního vyjádření, Virtus.pro uhradí náklady spojené s dopravou a ubytováním těmto třem hráčům a zároveň dodají dva hráče, aby fbgaming mohli hrát finále ICSC 8.

Z Virtus.pro tao doplní Anton “Sneg” Cherepennikov a Alexey “LeX” Kolesnikov, který bude zároveň týmovým manažerem.  Společně s hráči fbgaming odehrají finále ve skupině A.

Sestava  fbgaming pro ICSC 8:

 • Rusko Sergey “hally” Shavaev
  Rusko Denis “seized” Kostin
  Rusko Kirill “delm1k” Balachevcev
  Rusko Anton “Sneg” Cherepennikov
  Rusko Alexey “LeX” Kolesnikov

zdroj: hltv.org

Komentáře: 27 “tao končí v ICSC 8, nebo ne?”

Přidat komentář

pole označená (*) jsou povinná.

Facebook
Vyhledávání
PřihlášeníNejnovější komentáře
Kalendář
Červen 2021
P Ú S Č P S N
« Čvc    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
St - 23. června 2021
 • Zítra bude mít svátek:
  Jan

Přihlásit se
Copyright ©2021 Webperfection.net. All Rights Reserved.