Rozhovor se Zeusem (Natus Vincere)

Datum: 31-05-2011

Přinášíme vám rozhovor (a jeho přepis)redaktora HLTV.org s hráčem Natus Vincere -- Zeusem. Jak jistě víte, Na `Vi se stali o uplynulém víkendu vítězi ASUS Spring 2011

Rozhovor se odehrál ihned po předání cen. Na `Vi ve finále dokázali zvítězit nad DTS 2:0 a tak bylo vhodné udělat rozhovor ne s nikým jiným, než CL a s čerstvým otcem Danylem “Zeus” Teslenekem o tom, jak se připravovali na turnaj a jak to, že je otec ovlivní do budoucna celý tým.

Volný přepis rozhovoru:

Redaktor: Jsem zde se Zeusem z Na `Vi, kteří měli hodně potíží v celém turnaji, především na mapě de_nuke, jak probíhali přípravy?

Zeus: Zvláště pro tenhle turnaj jsme nuke trénovali, protože jsme chtěli dokázat, že i tuhle mapu dokážeme dobře zahrát, no a celý turnaj jsme hráli dobře, takže jsme šťastní.

Redaktor: Na `Vi nehráli v poslední době moc turnajů s ohledem na to, že jsi se stal otcem, jaký byl rozdíl v přípravě na tenhle turnaj a na ty ostatní, bude příprava na Dreamhack odlišná?

Zeus: No, hlavní důvod proč jsme odřekli účast na eXperia play byl ten, že jsme měli měsíční dovolenou, ale na ASUS Spring jsme se připravovali velice důkladně, protože jsme nikdy předtím nevyhráli žádný turnaj ASUS a chtěli jsme získat toto cenné vítězství, takže jsme prostě odvedli těžkou práci a dokázali to.

Redaktor: Je známo, že Na `Vi mají časté problémy si ruskými a ukrajinskými týmy, nyní jak se blíží Dreamhack Summer, kde bude velká mezinárodní účast,  očekáváte nějakou větší změnu anebo nijak nebudete měnit zažítý styl hry, tréninky a prostě budete pokračovat ve kvalitních výsledcích, které jste měli do teď?

Zeus: No, můžeme říct, že máme problémy při hře s ukrajinskými týmy, ale kromě nich je pro nás těžké hrát proti ruským, běloruským, kazachtánským a dalším týmům z východní Evropy, protože Na `Vi jsou v téhle oblasti jasnou jedničkou a tyhle týmy prostě trénují a připravují se přímo proti nám a proto je tak těžké s nimi hrát. Na Dreamhack se budeme připravovat obdobně jako sem (abysme dosáhli opět dobré úrovně), ačkoliv máme momentálně problém s motivací, protože jako tým musíme najít další důvod, proč se Dreamhacku vlastně vůbec účastnit a zkoušet jej vyhrát.

Redaktor: Bude mít to, že ses stal otcem, nějaký vliv na nadcházející turnaje?

Zeus: Je jasné, že to určitě bude mít vliv, ale momentálně se soustředím na Counter-Strike a tento rok budu v CS ještě pokračovat, na další rok si ještě jistý nejsem, ale každopádně letos budu pokračovat dál.

Redaktor: Děkuji za rozhovor, přeji hodně úspěchu jak v CS, tak v rodičovství a těším se na viděnou na dalším turnaji.

Zeus: Je ještě pár věc co chci říct, především chci toto vítězství věnovat mojí dceři, i když toto vítězství není tak velké jako na jiných větší turnajích, ale bylo to naše první vítězství na turnajích ASUS. Taky bych chtěl říci, že jsem si konečně najal učitele angličtiny, takže při dalších rozhovorech již nebudu potřebovat překladatele.

 

No jak vidíte, ne každý umí anglicky, ale hrát umí :)

Přidat komentář

pole označená (*) jsou povinná.

Facebook
Vyhledávání
PřihlášeníNejnovější komentáře
Kalendář
Září 2020
P Ú S Č P S N
« Čvc    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Ne - 27. září 2020

Přihlásit se
Copyright ©2020 Webperfection.net. All Rights Reserved.