Komentář ICSC k odchodu DTS

Datum: 30-06-2011

Organizátoři Intel Challenge Super Cup vydali prohlášení k odchodu DTS z turnaje.

DTS se rozhodli v Intel Challenge Super Cup 8 po rozhodnutí rozhodčích nepokračovat.

ICSC 8

Rozhodčí ICSC Pavel Yakubovsky se rozhodl zveřejnit stanovisko k jejich rozhodnutí, které padlo v zápase DTS s Moscow Five:

“V zápase Moscow Five proti DTS chtěli DTS hrát na jejich serveru, kde měli výhodu především v pingu kolem 15 ms.  Průměrný rozdíl pingu hráčů na serveru Moscow Five byl kolem 4 ms, dva hráči DTS měli ping kolem 63 ms a tři hráči mezi 43-53 ms. Průměrný ping Moscow Five byl cca 51 ms, takže by se dalo říci, že šlo o optimální podmínky pro zápas. Nicméně DTS před zápasem lhali a ukázali ping dvou jejich hráčů, které měli být 70 a 90 ms, takže jsme souhlasili, že se první polovina bude hrát na serveru Moscow Five a druhá na serveru DTS.

Když jsem začal zápas, ping těch dvou hráčů spadli ze 70 (resp. 90) na 63 ms, takže podmínky na serveru byli pro hru optimální a já neviděl žádný důvod k tomu, aby se po polovině hry měnil server. DTS nakonec odmítli hrát druhou polovinu hry na tomto serveru a dali vítězství Moscow Five. DTS prohlásili, že buďto se druhá část mapy bude hrát na jejich serveru nebo končí v ICSC, na což jsem jim odvětil, že pokud chtějí skončit, ať skončí, ale už si v naší lize nikdy nezahrají nebo budou muset zaplatit pokutu.

Jedná se již o druhý turnaj, kde DTS prohlásili, že rozhodčí dělají chyby, ale zároveň zapomínají na to, že existují určitá pravidla, kterými se turnaje řídí a rozhodčí se podle nich rozhodují. Pokud rozhodčí na poháru fnatic nastaví startmoney na 5000, pak to udělal proto, protože je to napsané v pravidlech. Pokud řeknu, že budeme hrát na tomhle serveru, protože má lepší ping, je to z toho důvodu, že je to tak napsáno v pravidlech. Pokud se jim nelíbí pravidla turnaje měli z něj odejít ještě než začal.”

Jak vypadal ping na serveru Moscow Five se můžete přesvědčit zde:

Pingy na serveru Moscow Five (zdroj hltv.org)

 

Tak jste si mohli přečíst stanoviska obou stran. Podle mne je server, kde mají oba týmy ping kolem 50 ms celkem ne moc vhodný k hraní profesionálních zápasů. Především s ohledem na to, že na našem Deathmatch serveru jsou pingy českých hráčů kolem 12 ms…

 

zdroj: hltv.org

1 komentář “Komentář ICSC k odchodu DTS”

  • Armitage Armitage napsal:

    Tak já přijít na nějakej takovej turnaj a mít na nějakém serveru víc jak 25 ping, tak je pošlu s takovým serverem do p…. pryč:-D BTW: se divím, že nemají nějaké své servery turnajové aby to pro všecky bylo stejné. Tím by se předešlo takovým hádkám a dohadům.

Přidat komentář

pole označená (*) jsou povinná.

Facebook
Vyhledávání
PřihlášeníNejnovější komentáře
Kalendář
Říjen 2020
P Ú S Č P S N
« Čvc    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Út - 20. října 2020

Přihlásit se
Copyright ©2020 Webperfection.net. All Rights Reserved.