DreamHack Summer 2011 – průvodce

Datum: 18-06-2011

Na letošním DreamHacku budou rovnou tři CS 1.6 turnaje, aby se trochu zpřehlednil zítřejší hlavní turnaj, přinášíme jeho časový harmonogram.

Dnes se konal (a dohrává se) IOL FINAL4, finále švédské kvalafikace na World Cyber Games a BYOC kvalifikace, ze které první dva týmy postoupí do největšího turnaje – DreamHack MSI Championship.

DreamHack

SOBOTA 18-6-2011

Švédsko SK Gaming vs. Švédsko dateam 12:00 de_dust2 IOL FINAL4
Švédsko fnatic vs. Švédsko Lions 12:00 de_dust2 IOL FINAL4
Švédsko SK Gaming vs. Švédsko fnatic 13:30 de_nuke IOL FINAL4
Švédsko Lions vs. Švédsko dateam 13:30 de_nuke IOL FINAL4
Švédsko SK Gaming vs. Švédsko Lions 15:00 de_inferno IOL FINAL4
Švédsko fnatic vs. Švédsko dateam 15:00 de_inferno IOL FINAL4
Základní skupina – Kolo 1 17:00 TBA BYOC kvalifikace
Základní skupina – Kolo 2 18:00 TBA BYOC kvalifikace
Základní skupina – Kolo 3 19:00 TBA BYOC kvalifikace
Playoff – první fáze, 16 kol 21:00 TBA BYOC kvalifikace
Playoff – Finále 21:45 BO3 IOL FINAL4
Playoff – Čtvrtfinále 22:00 TBA BYOC kvalifikace
Playoff – Semifinále 23:00 TBA BYOC kvalifikace

NEDĚLE 19-06-2011

Čas Mapa Turnaj
Ukrajina Na´Vi vs. Švédsko Lions 09:00 de_tuscan MSI Ch’ship
Švédsko SK Gaming vs. Rusko Moscow Five 09:00 de_tuscan MSI Ch’ship
Švédsko Lions vs. Dánsko mTw 10:00 de_nuke MSI Ch’ship
Rusko Moscow Five vs. Švédsko fnatic 10:00 de_nuke MSI Ch’ship
Švédsko Lions vs. Francie Millenium 11:00 de_mirage MSI Ch’ship
Rusko Moscow Five vs. Brazilie playArt 11:00 de_mirage MSI Ch’ship
Francie Millenium vs. svět BYOC #1 12:00 de_tuscan MSI Ch’ship
Brazilie playArt vs. svět BYOC #2 12:00 de_tuscan MSI Ch’ship
Švédsko SK Gaming vs. Švédsko fnatic 12:00 BO3 WCG kvalifikace
Rusko Kaos vs. Francie Millenium 13:00 de_nuke MSI Ch’ship
Španělsko x6tence vs. Brazilie playArt 13:00 de_nuke MSI Ch’ship
Rusko Kaos vs. Švédsko Lions 14:00 de_inferno MSI Ch’ship
Španělsko x6tence vs. Rusko Moscow Five 14:00 de_inferno MSI Ch’ship
Rusko Kaos vs. svět BYOC #1 15:00 de_mirage MSI Ch’ship
Španělsko x6tence vs. svět BYOC #2 15:00 de_mirage MSI Ch’ship
Švédsko Lions vs. svět BYOC #1 16:00 de_train MSI Ch’ship
Rusko Moscow Five vs. svět BYOC #2 16:00 de_train MSI Ch’ship
Dánsko mTw vs. svět BYOC #1 17:00 de_inferno MSI Ch’ship
Švédsko fnatic vs. svět BYOC #2 17:00 de_inferno MSI Ch’ship
Dánsko mTw vs. Francie Millenium 18:00 de_train MSI Ch’ship
Švédsko fnatic vs. Brazilie playArt 18:00 de_train MSI Ch’ship
Dánsko mTw vs. Ukrajina Na´Vi 19:00 de_mirage MSI Ch’ship
Švédsko fnatic vs. Švédsko SK Gaming 19:00 de_mirage MSI Ch’ship
Ukrajina Na´Vi vs. svět BYOC #1 20:00 de_nuke MSI Ch’ship
Švédsko SK Gaming vs. svět BYOC #2 20:00 de_nuke MSI Ch’ship
Francie Millenium vs. Ukrajina Na´Vi 21:00 de_inferno MSI Ch’ship
Brazilie playArt vs. Švédsko SK Gaming 21:00 de_inferno MSI Ch’ship
Dánsko mTw vs. Rusko Kaos 22:00 de_tuscan MSI Ch’ship
Švédsko fnatic vs. Španělsko x6tence 22:00 de_tuscan MSI Ch’ship
Ukrajina Na´Vi vs. Rusko Kaos 23:00 de_train MSI Ch’ship
Švédsko SK Gaming vs. Španělsko x6tence 23:00 de_train MSI Ch’ship

PONDĚLÍ 20-06-2011 – Playoff a finále DreamHack MSI Championship

Čas
Playoffs – čtvrtfinále 10:00
Playoffs – semifinále 13:00
Playoffs – zápas o bronz 17:00
Playoffs – Velké finále 21:00

 

zdroj: hltv.org

Přidat komentář

pole označená (*) jsou povinná.

Facebook
Vyhledávání
Přihlášení



Nejnovější komentáře
Kalendář
Červenec 2017
P Ú S Č P S N
« Říj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Út - 25. července 2017
  • Zítra bude mít svátek:
    Anna

Přihlásit se
Copyright ©2017 Webperfection.net. All Rights Reserved.