Vítězem BH Open 2011 jsou Natus Vincere

Datum: 27-06-2011

O uplynulém víkendu se hrálo finále Adepto BH Open 2011, kde se ve finále střetli Natus Vincere a fnatic.

Jako první se hrál de_dust2, kde zazářil hráč fnatic Richard “Xizt” Landström díky zvládnutí složité situace, kdy zůstal sám proti čtyřem hráčům Natus Vincere. Přestože ze začátku byli na koni fnatic, Natus Vincere se zmátořili a v polovině hry byl stav 10-5 pro fnatic.

V druhé polovině se oba týmy snažili neprohrát tolik důležité první pistolkové kolo. Díky perfektnímu aimu s USP Sergeje “starix” Ischuka Natus Vincere začali vítězně a za chvilku si vytvořili 5-ti kolový náskok, čímž srovnali stav zápasu na 10-10. Přestože fnatic vyhráli několik dalších kol, Na’ Vi dokázali na dustovi dvojce zvítězit.

Adepto BH Open

V oddechovém čase se týmy připravovali na druhou mapu – de_tuscan. Jakmile hra byla live, hrálo se velice opatrně. Na ‘Vi dokázali vyhrát pistolkové kolo a první kolo se zbraněmi a stav se pro ně vyvíjel příznivě 4-0. Další kola se odehrála v podobném duchu a Natus Vincere nedovolili fnatic uhrát ani bod a v polovině tuscanu vedli o neuvěřitelných 15 kol.

Druhá polovina byla ze strany Natus Vincere opravdu pouhou formalitou, především když potřebovali vyhrát jen jedno kolo, což se jim nakonec povedlo a de_tuscan vyhráli 16-0. Finálové utkání tedy skončilo vítězně pro Na ‘Vi 2-0, čím získali prémii 6000 €.

Adepto BH Open TOP 4:

  • 1. Ukrajina Natus Vincere – 6000 €
  • 2. Švédsko fnatic - 3000 €
  • 3. Bulharsko HEADSHOTBG – 1500 €
  • 4. Bulharsko BGDonLINE

Komentáře: 682 “Vítězem BH Open 2011 jsou Natus Vincere”