Rozhovor s hráčkou Natália “Lia” Dobiášová

Dnes Vám vážení čtenáři přináším rozhovor s kapítánkou nového dívčího týmu Natálií “Lia” Dobiášovou.

Lia spolu s ostatními ladies (TREBiinkaa, Lady_Fufinka, Mckaela, SHOOT ‘EM UP a bejby) budou nyní reprezentovat tým klubu EVOLUTION gaming.

 

 

Natália "Lia" Dobiášová
Jméno:
Natália
Příjmení: Dobiášová
Nick: Lia
Věk: 21 let
Bydliště: Žilina

 

 

 

 

Armitage (cs-blog): Ahoj Lio,
mohla by jsi se prosím představit našim čtenářům?

Lia: Ahoj tak volám Lia, pravým menom Natália Dobiašová a za pár dní oslávim svoje 21 narodeniny a pochádzam zo Žiliny. Chodím na Žilinskú univerzitu. Medzi moje záľuby patria, teda lepšie povedané, na prvom mieste sú auta a hudba, potom tanec, šport, hlavne basketbal, ktorému som sa profesionálne venovala 11 rokov a street art.

 

 

Armitage (cs-blog): Já ti děkuji.
Mohla by jsi nám teď prozradit jak jsi se dostala k CSku a popsat nějak tvé začátky?

Lia: Tak s CSkom som začala asi tak 2 aj pol roka dozadu. Tu hru som priam neznášala, lebo vždy keď som niekde prišla, sa hralo len CS, tak dosť ma to hnevalo. (Lebo keď sme nejaká partia na byte tak sa nejdem hrať CS ale idem sa zabávať …) No a raz jedného pekného dňa sme boli v dobrej nálade a na silu ma chalani dotiahli za PC a musela som to hrať. Tak odvtedy hrám CS s menšími prestávkami, keďže sa musím venovať škole či rodine a celkovo reálnemu životu.

 

 

Armitage (cs-blog): Další moje otázka směřuje k týmu Evolution gaming, kde teď hraješ v sestavě s Mckaela, Lady_Fufinka, TREBiinkaa.
Řekni nám něco o týmu a o ostatních ladies?

Lia: Po odchode z teamu revital sme našli prekvapujúco rýchlo celú sekciu prostredníctvom našej chlapčenskej sekcie CS 1.6. Baby sú úplne úžasné a strašne šialené a som veľmi rada, že tak rýchlo sme sa dali dokopy a tak dobre si rozumieme. Najmladšia v teame je Mckaela a najstaršia som ja. V žiadnom prípade ich nechcem za nič iné vymeniť.

 

 

Armitage (cs-blog): Nemohlo mi ujít, že jste v týmu jen čtyři.
Jaké nároky si na Vaší pátou členku kladete? Nebo už nějakou máte? Kdo to je?

Lia: No ak ti mam pravdu povedať, keď sa písala novinka tak sme už boli 6. Niektoré dievčatá sa ale nesprávali práve tak ako by sme si predstavovali, tak sme stále radšej hľadali. No momentálne sme ale zohnali perfektné dievčatá, dobre si rozumieme, je s nimi zábava a cítime sa spolu všetky dobre. Je to Adriana “SHOOT ‘EM UP” Chovancová (SK) a Natálie “bejby” Kolářová (CZ).

 

 

Armitage (cs-blog): Nebudeme si nic nalhávat. Ladies týmů je málo. Jmenujme jeden z nejlepších, kterým je eSuba.intel ladies.
Jaké jsou Vaše cíle v CSku. Mají se Vás holky z eSuby bát?

Lia: Tak do budúcnosti by sme chceli určite navštíviť nejaké LAN turnaje organizované ako v Česku tak určite aj na Slovensku. Nemyslím si, že by sme konkurovali miestam, ktoré sú na debne, ale ide o to spoznať sa s babami a “utužiť kolektív”. Snáď budeme môcť hrať ako nám to čas dovolí, trénovať a zúčastniť sa nejakých online a prípadne sa aj dobre umiestniť, aby sme mali ďalšiu motiváciu pre ďalšie hranie. Myslím si, že budeme mať dostatočnú podporu aby sme týchto cieľov dosiahli. A nebojíme sa jej, každý môže byť dobrý s tréningom. A keďže my sa len rozohrávame, tak to bude trošku dlhšie trvať ;)

 

 

Armitage (cs-blog): Další co by mě zajímalo je,
jak se k Vám chovají kluci v CS a s čím se takové ladies mezi tolika klukama musejí vypořádat:-)

Lia: No ja sa strašne smejem na Trebine ako ona raz napísala „většinou se k nám kluci chovají pěkně a snaží se nás zbalit :D Popis: :D a někteří namyšlení nás p*c…:D ale každý na CS našel svou lásku<3 :D :D:D „

No ale tak úplné v pohodičke. Nemám s chalanmi žiadny problém. Snažím sa tomu predísť. Niekedy sa predvádzajú na mixoch a to je fakt niekedy dosť zábavne a som dosť prekvapená, že veľa ľudí ma predo mnou respect či v PG či real.

 

 

Armitage (cs-blog):
Jakou mapu a zbraň v CS upřednostňuješ?

Lia: Tak pri zbrani je to ako kedy ale tak m4, Ak a Awp. Mapa je to d2 a inf.

 

 

Armitage (cs-blog):
Co všecko jako kapitánka týmu máš na starosti. Poslouchají tě holky a nebo zlobí?:-)

Lia: hahah alfa samica! No jasne, že ma poslúchajú čo som veľmi rada, inač by dostali. Tak dúfam, že ma nesklamú :)

 

 

Armitage (cs-blog): Co nějaký přítel?
Je v tvém srdci někdo a jak se na to, že hraješ takovou střílečku dívá?

Lia: Nooo :D samozrejme, že mu to vadí, keďže on to nehrá, ale zas na druhej strane ho úplne chápem. Takže keď nám začne škola za 2 mes a budeme na intráku, tak dúfam, že mu moc nebude vadiť, keď budem po večeroch hrať nejaký mix, tg/cw.

 

 

Armitage (cs-blog): Nakonec odbočím od CS a hraní.
Když se řekne dobrá společnost, dobré jídlo a pití. Co se ti vybaví?

Lia: PAAAAAAAARTY ja som party človek, takže niekde na Ibize s drinkom v ruke otočená na stage a užívať si tu super atmosféru a riadne „tuc tuc tuc“ a isť si svoje :D

 

 

Armitage (cs-blog): Já ti moc děkuji za pěkný rozhovor a rád by jsem Vám ladies i Tobě popřál mnoho štěstí a úspěchů.
Chtěla by jsi závěrem někomu něco vzkázat a nebo někoho pozdravovat?

Lia: Ja ďakujem tebe. A tiež ti prajem aby sa ti darilo. Jasné, pozdravujem všetkých známych aj neznámych. PEACE :D

Komentáře: 2 747 “Rozhovor s hráčkou Natália “Lia” Dobiášová”