Rozhovor s hráčem Lumír “Demo” Skotnica

Zdravím Vás vážení čtenáři,

máme tady další rozhovor a dnes se bude jednat o hráče Lumír “Demo” Skotnica. Nepochybuji, že většina z Vás už o tomto talentovaném hráči nejednou slyšela.
Poprosil jsem ho tedy o krátký rozhovor pro náš blog.

 

 

Lumír "Demo" Skotnica

 

Jméno: Lumír
Příjmení: Skotnica
Nick: D^emo
Věk: 20 let
Bydliště: Brno

 

 

 

 

Armitage (cs-blog): Ahoj Demo. Jsem rád, že jsi si na mě udělal v tuto pozdní hodinku čas na krátký rozhovor. Mnozí tě jistě znají ale stejně tě poprosím, aby jsi se krátce čtenářům představil.

Demo: Zdravím všechny. Jmenuji se Lumír Skotnica, je mi 20 let a v counter strike mě můžete znát pod nickem D^emo.
Bydlím kousek od Brna v malým městečku a vystudoval sem střední ekonomickou školu.

 

 

Armitage (cs-blog): Já ti děkuji a nyní, když jsi se představil.
Mohl by jsi nám říct, za jaké klany jsi hrál a nějaké tvé výsledky na které jsi opravdu pyšný?:-)

Demo: Tak klanů bylo strašně moc. Zkusím jen tak v rychlosti pár vyjmenovat např. neophyte, interaction, snoopy, defeaters a tak dále, fakt jich bylo spousta a na některý si už ani nevzpomenu.

Výsledky na které jsem opravdu pyšný? To asi nejde jen tak říct, protože každá výhra na lan turnajích byla vydřená. Zkusím aspoň pár vyjmenovat.

3. místo na lance v Maďarsku
1. 2. 3. místa na mezihernových turnajích
1. undzwei lan finale
3. lancraft, 1

Topolan atd. je toho fakt spousta a než bych všechno vyjmenoval tak by jsme tu asi byly do rána.:-)

 

 

Armitage (cs-blog): Neboj do rána tu jistě nebudeme:-D
Dalo by se tedy říct, že toho máš dost za sebou. To je skvělé a jsem rád, když potkám někoho, kdo pamatuje i starší scénu:-)
Teď příjde taková moje oblíbená otázka. Jak na tebe působí dnešní Counter-Strike scéna? Jistě můžes porovnávat současnost s minulostí.

Demo: Dnešní Counter Strike scéna nestojí skoro za nic. Je tady pár týmů, který chtějí trénovat a něčeho dosáhnout, zbytek na vše kašle a myslí si, že když netrénují, tak budou nejlepší na světě. To samozřejmě nejde a proto je u nás ta scéna tak moc chudá na kvalitní týmy. Některým klanům se moc nedivím, protože sponzoring u nás v ČR a SR je chabej a není jak ve světě, kde sou turnaje dotovány tisícema eur či dolarů, ale pořád je tu o co hrát.:-)

 

 

Armitage (cs-blog): Ano to si také myslím. Hlavně si i dost lidí stěžuje na to, že v dnešní době už moc není sportovní chování a je to spíše o nadávkách.
Nějak se vytrácí to kouzlo staré doby, že se dokázali hráči podpořit a ne si za úspěchy nadávat do cheaterů a noobů.
Pamatuji si, že když dal někdo dobrou hlavu, tak mu ten hráč třeba napsal “nice”. Dneska je to spíš “ty ******” ale to už odbočuji.
Další otázku, kterou by jsem na tebe měl. Pamatuješ si na své začátky? Jak jsi se vlastně k Counter-Strike dostal?

Demo: Moje začátky si pamatuji velmi dobře a rád na ně vzpomínám. Všechno to začalo, když se u nás ve městě postavila herna. Jako první hra co sem si zahrál byla právě cs 1.6. No a u té sem taky zůstal a hraju ji rád do dnes V té době sem neměl počítač doma, tak sem hrál zhruba 2 roky čistě jenom v herně, až potom co jsem si koupil pc dom, tak sem začal hrát cs aktivně, tím myslím hrát za klan. První klan, který jsem měl byl Refractory players a skládal se z kamarádů z města. Vydrželo nám to asi rok a pak přišli jiné nabídky a kluky sem opustil a věnoval sem se tomu víc. Pomalu ale jistě sem se zlepšoval a zlepšoval až sem se dostal na špičku naší scény.

 

 

Armitage (cs-blog): To je výorné. Spousta hráčů tenkrát začinala v hernách ale dneska už si to asi ani lidi nedokáží představit:-)
V jakém klanu z těch lepších se ti hrálo nejlépe, nebo který jsi měl nejvíc rád?

Demo: Nejvíc rád se asi nedá říct, protože v každým klanu sem poznal partu super lidí a nikdy sem nehrál v žádným týmu, ve kterým by byl člověk, kterýho bych nesnesl, takže všechny klany byly od začátku až do konce super a sem moc rád, že sem všechny lidi poznal a s hodně lidma se i normálně dál stýkám.

 

 

Armitage (cs-blog): Tak to je krásné a možná ti i teď trochu závidím a asi ne jen já, protože většina klanů skončí díky tomu, že je v klanu napětí a neshody a potom se to odráží i ve výkonech.
Už je dost pozdě a nechci tě moc zdržovat. Jsem moc rád za tenhle rozhovor, který byl moc prima:-)
Chtěl by jsi na závěr něco vzkázat našim hráčům a čtenářům ?:)

Demo: Já ti děkuju a určitě bych chtěl povzbudit cskáře, aby dál hráli a nezapomínejte. Je to jen hra tak si nenadávejte a dělejte si mezi sebou přátelé, protože těch není nikdy dost.
Takže ještě jednou díky a mějte se všichni pěkně. Dobrou noc:-)

 

 

Armitage (cs-blog): Ja ti taky moc děkuji a přeji ti hodně štěstí do budoucna. Třeba si někdy dáme i pár hlav spolu. Dobrou noc:-)

Komentáře: 5 “Rozhovor s hráčem Lumír “Demo” Skotnica”

Přidat komentář

pole označená (*) jsou povinná.

Facebook
Vyhledávání
PřihlášeníNejnovější komentáře
Kalendář
Září 2020
P Ú S Č P S N
« Čvc    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Po - 21. září 2020
  • Zítra bude mít svátek:
    Darina

Přihlásit se
Copyright ©2020 Webperfection.net. All Rights Reserved.