Rady, tipy a triky

Jsem rád, že se zajímáte o nějaké rady do začátku a máte zájem na sobě pracovat.
Úvodem tohoto tématu by jsem chtěl říci, že vše co zde je napsané, tak píši ze svých vlastních zkušeností.
Navštívil jsem docela dost stránek, kde můžete nalézt různé rady a tipy o tom jak máte hrát, čeho se vyvarovat a podobně. Ze svých nasbíraných zkušenosti mohu říct, že ve většině případů jsou ty rady úplně o ničem, protože jsou psány dost všeobecně a nebo jsou to strašné hlouposti, které jsou naopak chybné. Jen málo které rady jsou k něčemu, nebo jsou to spíše nějaké body mezi ostatníma ale na to aby jste rozeznali co je hloupost a co není, tak musíte mít určité zkušenosti a pokud je člověk nemá a vezme si rady z celého článku, tak je mu to spíše na škodu, než k užitku.
Když jsem ony stránky procházel, tak jsem si ani nemohl nevšimnout toho, že z takových 70% jsou ty články stejné, tedy zkopírované. O čem to tedy potom je, když někdo napíše článek s hloupostma a další to zkopíruje a pak jsou ty hlouposti všude. Já jsem měl možnost hrát s hodně dobrými hráči, kteří byly ve své době na špici a proto si myslím, že mnou nasbírané vědomosti, nejsou k zahození a snad mohou pomoci i dalším, když pomohli mě.
Nepochybuji ale o tom, že jsou lepší hráči než jsem já ( potkávám je denně ) a tak zde třeba najdou věci, které by udělali lépe. Takovéto hráče by jsem rád požádal o to aby klidně využily možnosti komentování článku a opravily mě. Ocením pokud mi napíšete vlastní zkušenost, která bude lepší a jistě to také ocení hráči, kteří se zde budou snažit najít radu. Budu rád, když zde každý najde co nejkvalitnější informace.
Vždycky se totiž najde někdo, kdo bude lepší, protože Counter strike je hra, kde člověk používá mozek a jelikož má každý jiné představy a nápady, tak díky tomu je každá hra jako nová a i když hrajete se stejnými zbraněmi a na stejných mapách, tak nikdy tato hra nebude stereotypní.

Než se přenesete do jednotlivých sekcí, tak by jsem Vás rád upozornil, že jelikož budu psát z hlavy a nemám nikde nic přichystaného dopředu, tak se může stát, že občas budu skákat mezi tématy. Jsem si ale jist, že pokud budete číst pozorně, tak se v tom neztratíte a pokud budete mít jakýkoliv dotaz, tak neváhejte a ptejte se.

Komentáře: 6 743 “Rady, tipy a triky”