Chování zbraní v CS

Všeobecně každá zbraň, tak jako ve skutečnosti má zpětný ráz. To znamená, že pokud do někoho pustíme na velkou vzdálenost celý zásobník, tak ho pravděpodobně nezabijeme. Možná zraníme prvním zásahem a ostatní už budou lítat kolem něho.

Založte si vlastní hru a zkoušejte:
Tady by jsem doporučil založit si vlastní hru, kde budete nerušení a nikoho nebudete obtěžovat tím, že si něco trénujete a postupně si výše zmiňované zbraně vyzkoušet. Vyzkoušejte si proti zdi jejich rozptyl a chování aby jste věděli jak se každá zbraň chová. Pomůže Vám to při pozdějším pilování střelby.

Útočné pušky:
Pokud vezmeme útočné pušky, tak jinak se chová M4A1 s tlumičem a bez něho a jinak se chová AK-47, protože je silnější a tím pádem i víc kope. To samé platí i u pistolí.
Hodně hráčů používá pro uklidnění zbraně, že si přehodí na jinou a zpět. Toto zase doporučuji používat s rozmyslem. Rozhodně toto nedělejte, když na sebe s nepřítelem koukáte.

Přehazování zbraní jako pravý James Bond:
Další věcí co mnozí z vás neví a to i někteří hráči co už hrají déle, že pokud jste někde potichu a přehazujete si mezi sekundární a primární zbraní, tak vy zvuk slyšíte ale nepřítel ani vaši kolegové v týmu ne. Není slyšet ani nasazování tlumiče na zbraň, tak že můžete přehazovat zbraně dle libosti a neprozradíte se.

Padl jsem za blbost:
Pokud možno ale, tak si na to přehazování dávejte pozor, protože každé zbrani chviličku trvá, než je připravená ke střelbě a pokud budete někde šaškovat a přehazovat sem tam a vyběhne nepřítel, tak víte kde jste……ano, přesně tam. Naopak třeba přehození na nůž je slyšet vždy a to samé platí i pro zoom u snisperských pušek, nebo pro přebíjení zbraně. Mějte toto na paměti.

Pokračovat na: Jak správně střílet v CS

 

Vrátit se zpět do: Rady,tipy a triky o zbraních v CS

Komentáře: 5 322 “Chování zbraní v CS”